טיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים הינם טיולים בהם כל האספקטים של הטיול נקבעים ומתואמים מראש על ידי החברה המארגנת.

למידע נוסף…

דגשים טרם יציאה לטיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים הינם אחת הדרכים הפופולריות לטייל ולהכיר ארצות חדשות ומקומות קסומים ברחבי העולם. טיולים מאורגנים שונים זה מזה באספקטים רבים ואין דינם של טיולים מאורגנים לוייטנאם לדוגמה כדינם של טיולים מאורגנים לפיאמונטה וכו.

למידע נוסף…

אטרקציות ואתרים בוייטנאם

טיילים ישראלים נוהגים לפקוד את וייטנאם בטיולי תרמילאים שלאחר הצבא. וייטנאם אכן יכולה לספק את הריגוש לצעירים המחפשים מקומות אקזוטיים קשים להגעה ודורשים יכולות הישרדות והרפתקנות לא קטנות.

למידע נוסף…

מחירים של טיול מאורגן

כאשר אנו מחפשים טיול מאורגן באינטרנט, ברוב המקרים אנו מתמקדים תחילה בהחלטה על המדינה או המדינות בהן אנו רוצים לטייל אם זה באופן כללי כמו טיול למזרח או לאירופה או באופן יותר ספציפי כמו טיול לאיטליה או לוייטנאם.

למידע נוסף…

טיולים מאורגנים לטוסקנה

טוסקנה היא חבל ארץ רומנטי שזכה לייצוגים רבים בקולנוע בספרות ובאומנות. שילוב ייחודי של יערות מוריקים, גבעות והרים אשר ביניהם שפע מים זורמים ממעיינות ונחלים, עולם חי ידידותי, צבאים, יעלים וציפורים רבות …

למידע נוסף…

טיול מאורגן ללאוס

לאוס היא מדינה המצויה בדרום מזרח אסיה וגובלת עם קמבודיה ותאילנד. בעוד שאצל שכנותיה ובייחוד בתיאלנד הקידמה הגיעה וכבשה את המדינה בסערה, בלאוס החיים זורמים עדיין בקצב ואופי עתיק ומסורתי בדיוק כמו זה שהיה לאורך מאות בשנים מה שתורם רבות לקסם שלה.

למידע נוסף…

טיולים מאורגנים לוייטנאם וקמבודיה

יש מקומות רבים בעולם שלגביהם מצודקת ההתלבטות הבסיסית שמטיילים מתלבטים בה: האם לצאת למקום מסויים בטיול מאורגן או בטיול עצמאי.

למידע נוסף…

טיולים קולינריים למזרח

תיירים רבים רואים בחלק הקולינרי של הטיול לחו"ל כנספח לטיול המאורגן בלבד ולא כמשהו שיש לשים עליו דגש בעת בחירת החברה עימה יצאו לטיול.

למידע נוסף…

סדנת בישול גורמה

חברות ואירגונים מחפשים מדי פעם תוכניות מיוחדות לימי גיבוש לעובדיהם. הרבה הצעות קיימות בשוק זה ובהם פעילויות אקסטרים שונות

למידע נוסף…

טיולי משפחתי בעולם הקולינריה

העולם הופך היום לכפר גלובלי, ואנו חשופים לטעמים, לריחות ולתרבויות רחוקות יותר מאי פעם.

למידע נוסף…

טיול מאורגן לסרי לנקה

אם לרגע הייתם לא בטוחים בנוגע לבחירה שלכם בארץ העדיפה לטיול, כשתגיעו לסרי לנקה, תדעו שלא טעיתם.

למידע נוסף…

טיול בר מצווה

בשלב המכריע לקראת תאריך בר המצווה צריך להחליט על האופן בו נחגוג: מסיבה באולם למשפחה המורחבת ולחברים או טיול בר מצווה בחו"ל.

למידע נוסף…