טיולים מאורגנים לוייטנאם וקמבודיה

יש מקומות רבים בעולם שלגביהם מצודקת ההתלבטות הבסיסית שמטיילים מתלבטים בה: האם לצאת למקום מסויים בטיול מאורגן או בטיול עצמאי. מחד גיסא טיול עצמאי מאפשר חירות ועצמאות בתיכנון המסלול, בקיבעת הלוז והאינטנסיביות של הטיול והתאמה של אופי הטיול למטיילים.
מאידך גיסא טיול מאורגן מאפשר ניצול מיטבי של הזמן, נגישות קלה ומהירה לאתרים ומקומות חשובים והדרכה מקצועית ומעניינת. לגבי טיולים למזרח בכלל ולוייטנאם וקמבודיה בפרט, דומה שלתייר המצוי אין הרבה ברירות.
ארצות אלו כל כך שונות ומיוחדות על פני מפת התיירות הרגילה, שבשל כך טיולים מאורגנים הפכו להיות הדרך המקובלת לטייל שם.
בטיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה נוכל להגיע למחוזות ואתרים באופן מסודר.
התחבורה לחלק מהאתרים בארצות הללו איננה כל כך מסודרת. ועל מנת לנוע שם ממקום למקום צריך לדעת להכיר את מנהגי המקום ושפת המקום.
בטיול מאורגן מתבססים על תחבורה מסודרת ומיוחדת וכך לא תלויים באמצעי התחבורה הציבוריים.
בטיולים מאורגנים לוייטנאם וקמבודיה נוכל לדלג על פערי התרבות בקלות יחסית. למרות שהארצות הללו גובלות, אופי האנשים ומידת הכנסת האורחים שלהם שונים מאוד ולא זהים. בקמבודיה נפגוש מדינה מאוד ענייה. התושבים המקומיים אינם שולטים ברובם באנגלית וקשה מאוד להתנהל בין הכפרים ולחוות את המקום באופן עצמאי.
בטיול מאורגן נוכל לפגוש באופן מסודר את התרבות המקומית ולדלג על כל המכשלות הבירוקרטיים של פער התרבות והשפה.
וייטנאם לעומת קמבודיה היא מדינה קומוניסטית. רמת השירותים שם יותר גבוהה אך רבים מהמטיילים טוענים כי הם לא תמיד מסבירי פנים. בטיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה אנו נהנים מהחסות הקבוצתית ומהיתרון של מדריכים מקומיים מקצועיים בכל מדינה.יתרון נוסף ומשמעותי בטיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה הוא היכולת להכיר לעומק את התרבויות והארצות הללו שאינם נגישות כל כך לתייר המערבי הרגיל.
תיירים מערביים רגילים בהרבה ארצות לקבל מידע מלשכות תיירות מקומיות שמתווכות ביניהם לבין השירותים המקומיים. בויטנאם וקמבודיה תשתיות התיירות לא מפותחות וגם המידע לתייר לא מצוי בשפע כמקובל בארצות תיירותיות.
בטיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה נקבל הדרכה מקצועית ממדריכים מקומיים המתמחים בארצות אלו שיוכלו להוביל אותנו בביטחה ובמקצועיות ולהפוך את הטיול לחוויה בלתי נשכחת.