שף שלום שטרית - טיולים קולנריים ופרטיים למגוון יעדים

מאמרים

 • טיולים מאורגנים

  טיולים מאורגנים הינם טיולים בהם כל האספקטים של הטיול נקבעים ומתואמים מראש על ידי החברה המארגנת. החברים בקבוצה פטורים מהדאגה לכרטיסי הטיסה, מלון או מלונות שונים בהתאם למסלולי הטיול, הסעות משדה התעופה בחו"ל אל המלון או אל נקודת היציאה לטיול וההגעה חזרה אל שדה התעופה בסוף הטיול, תיאום מדריכים, תשלום בכניסות לפארקים, מוזיאונים ולאטרקציות ואפילו לתשלום במסעדות השונות וכמובן שכל פרטי מסלולי הטיול מוכנים וניתנים לחברי הקבוצה מראש.
  טיולים מאורגנים
 • דגשים טרם יציאה לטיולים מאורגנים

  טיולים מאורגנים הינם אחת הדרכים הפופולריות לטייל ולהכיר ארצות חדשות ומקומות קסומים ברחבי העולם. טיולים מאורגנים שונים זה מזה באספקטים רבים ואין דינם של טיולים מאורגנים לוייטנאם לדוגמה כדינם של טיולים מאורגנים לפיאמונטה וכו. אך באופן כללי, למי מתאימה החוויה של טיול מאורגן?
  דגשים טרם יציאה לטיולים מאורגנים
 • אטרקציות ואתרים בוייטנאם

  טיילים ישראלים נוהגים לפקוד את וייטנאם בטיולי תרמילאים שלאחר הצבא. וייטנאם אכן יכולה לספק את הריגוש לצעירים המחפשים מקומות אקזוטיים קשים להגעה ודורשים יכולות הישרדות והרפתקנות לא קטנות. בטיולים אלו התרמיאלים הצעירים מחפשים כיצד להגיע לעוד ועוד אטרקציות ואתרים בוייטנאם.  בין שאר הסיבות שדוחפות צעירים לטיולים הרפתקנים כאלה היא המחשבה שבגילאים מובגרים יותר יהיה זה בלתי אפשרי לטייל בוייטנאם באותו אופן.
  אטרקציות ואתרים בוייטנאם
 • מחירים של טיול מאורגן

  כאשר אנו מחפשים טיול מאורגן באינטרנט, ברוב המקרים אנו מתמקדים תחילה בהחלטה על המדינה או המדינות בהן אנו רוצים לטייל אם זה באופן כללי כמו טיול למזרח או לאירופה או באופן יותר ספציפי כמו טיול לאיטליה או לוייטנאם. אח"כ אנו מחפשים בצורה יותר ממוקדת טיולים מאורגנים באותו איזור ומנסים ליצור אלו שהן השוואות בכדי לדעת איזה טיול נותן תמורה יותר טובה.
  מחירים של טיול מאורגן
 • טיולים מאורגנים לטוסקנה

  טוסקנה היא חבל ארץ רומנטי שזכה לייצוגים רבים בקולנוע בספרות ובאומנות. שילוב ייחודי של יערות מוריקים, גבעות והרים אשר ביניהם שפע מים זורמים ממעיינות ונחלים, עולם חי ידידותי, צבאים, יעלים וציפורים רבות ובתוך הטבע המדהים משובצות כפנינים, ערים עתיקות בנות מאות בשנים, כפרים שקטים ושלווים וחוות חקלאיות מבודדות.
  טיולים מאורגנים לטוסקנה
 • טיול מאורגן ללאוס

  לאוס היא מדינה המצויה בדרום מזרח אסיה וגובלת עם קמבודיה ותאילנד. בעוד שאצל שכנותיה ובייחוד בתיאלנד הקידמה הגיעה וכבשה את המדינה בסערה, בלאוס החיים זורמים עדיין בקצב ואופי עתיק ומסורתי בדיוק כמו זה שהיה לאורך מאות בשנים מה שתורם רבות לקסם שלה.
  טיול מאורגן ללאוס
 • טיולים מאורגנים לוייטנאם וקמבודיה

  יש מקומות רבים בעולם שלגביהם מצודקת ההתלבטות הבסיסית שמטיילים מתלבטים בה: האם לצאת למקום מסויים בטיול מאורגן או בטיול עצמאי. מחד גיסא טיול עצמאי מאפשר חירות ועצמאות בתיכנון המסלול, בקיבעת הלוז והאינטנסיביות של הטיול והתאמה של אופי הטיול למטיילים.
  טיולים מאורגנים לוייטנאם וקמבודיה
 • טיולים קולינריים למזרח

  תיירים רבים רואים בחלק הקולינרי של הטיול לחו"ל כנספח לטיול המאורגן בלבד ולא כמשהו שיש לשים עליו דגש בעת בחירת החברה עימה יצאו לטיול. טיילים ותיקים רבים כבר הבינו שהמאכלים המקומיים, התבלינים ואופן הבישול הם חלק בלתי נפרד מהכרת התרבויות השונות אותם אנו פוגשים בטיולנו.
  טיולים קולינריים למזרח
 • סדנת בישול גורמה

  חברות ואירגונים מחפשים מדי פעם תוכניות מיוחדות לימי גיבוש לעובדיהם. הרבה הצעות קיימות בשוק זה ובהם פעילויות אקסטרים שונות, פעילויות OUTDOOR , סדנאות טיפוח ויופי ועוד ועוד בין ההצעות שניתן לבדוק כדאי מאוד לשים לב לאפשרות של סדנת בישול גורמה.
  סדנת בישול גורמה
 • חוויה קולינרית בחופשה

  אחד מהמאפיינים הבולטים והחזקים ביותר שניתן למצוא כל פעם מחדש במהלך החופשה אם זה בארץ או אם זה בעולם, זה בלי שום ספק הנושא של חווית הקולינריה והאוכל שבעצם במרבית המקרים (ב 80% ) סובבת סביב הנושא.
  חוויה קולינרית בחופשה
 • טיול משפחות לדורדון

  החלום לצאת עם המשפחה לטיול בחו"ל, יחד עם כל הילדים, הוא אכן חלום שיכול להפוך למציאות. דורדון, אחד המקומות היפים ביותר בצרפת, הוא חבל ארץ קסום המציע שפע של אפשרויות עבור טיול משפחות לדורדון: נופים עצרי נשימה, טירות קסומות, מערות נסתרות, פתרונות אירוח ייחודיים ומזון משובח. כל אלה ועוד ממתינים עכשיו לכל משפחה שרוצה לצאת אל מסע מופלא, בנוחות מקסימלית ביחד.
  טיול משפחות לדורדון
 • טיולי בוטיק

  מי שאוהב טיולים מאורגנים, רמה גבוהה של פינוק ויחס אישי יהיה מעוניין ברמה אחרת של טיול, טיולי בוטיק. טיולי בוטיק מהוים ענף בפני עצמו בקשת הרחבה של הטיולים המאורגנים המוצעים עבור מגזרים שונים. מתוקף השם ברור כי מדובר על אקסקלוסיביות, אירוח ופינוק בקלאסה אחרת.
  טיולי בוטיק
 • טיול מאורגן לסרי לנקה

  אם לרגע הייתם לא בטוחים בנוגע לבחירה שלכם בארץ העדיפה לטיול, כשתגיעו לסרי לנקה, תדעו שלא טעיתם. טיול מאורגן לסרי לנקה הוא אחד החוויות היוצאות דופן במישור הטיולים המאורגנים ברחבי העולם. סרי לנקה הינה מדינה טרופית הסמוכה לחוף דרום מזרח של תת יבשת הודו. לא לחינם נקרא בעברה הרחוק – לנקהדוויפה  (אדמה זוהרת בסנסקריט). 
  טיול מאורגן לסרי לנקה
 • טיול בר מצווה

  בשלב המכריע לקראת תאריך בר המצווה צריך להחליט על האופן בו נחגוג: מסיבה באולם למשפחה המורחבת ולחברים או טיול בר מצווה בחו"ל. האפשרות לצאת ולטייל בעולם, לחוות תרבויות שונות, לטעום ולהריח עולמות אחרים, להביט על חייהם של אנשים באקלים שונה, בנופים קסומים – יש לו הילה מיוחדת שאין לשום מסיבה משפחית.
  טיול בר מצווה
 • טיולי משפחתי בעולם הקולינריה

  העולם הופך היום לכפר גלובלי, ואנו חשופים לטעמים, לריחות ולתרבויות רחוקות יותר מאי פעם. סושי, פאד תאי, גרטן ושלל מאכלים בינלאומיים הפכו מזמן למקומיים ומוכרים על שולחן האוכל הישראלי שלנו. 
  טיולי משפחתי בעולם הקולינריה