טיול משפחות לדורדון

החלום לצאת עם המשפחה לטיול בחו"ל, יחד עם כל הילדים, הוא אכן חלום שיכול להפוך למציאות. דורדון, אחד המקומות היפים ביותר בצרפת, הוא חבל ארץ קסום המציע שפע של אפשרויות עבור טיול משפחות לדורדון: נופים עצרי נשימה, טירות קסומות, מערות נסתרות, פתרונות אירוח ייחודיים ומזון משובח. כל אלה ועוד ממתינים עכשיו לכל משפחה שרוצה לצאת אל מסע מופלא, בנוחות מקסימלית ביחד.

חבל דורדון מאופיין בהתיישבות כפרית ברובו. שלושה נהרות גדולים, הדורדון, הלוט והגרון חוצים את המחוז היישר אל האוקיאנוס האטלנטי. מעבר לאותם נהרות ניתן ליהנות גם מיופיים של שני נהרות קטנים יותר, הבון והווזר. הקסם של החבל ארץ זה, בא לידי ביטוי בכך שלמרות שהוא כפרי ברובו, הוא מושך אליו מתיירים רבים, במיוחד בשל המערות הקסומות בו והאתרים הפרהיסטוריים. עובדה זו אינה מותירה אותו מאחור אלא מבטיחה טיול נוח ומאובזר בכל הדרוש עבור טיול משפחות לדורדון.

כיצד להגיע אל דורדון ומתי?
אל חבל דורדון ניתן להגיע על ידי השכרת רכב בפריז ונסיעה נוחה על אחת מהאוטוסטרדות המובילות דרומה או מערבה. חשוב לשים לב לשילוט המורה על הדרך. אפשרות נוספת היא רכבת מהירה היוצאת מפריז (TGV) וממשיכה אל הערים הגדולות באזור. ניתן גם לנחות בבורדו, פו, טולוז או ביאריץ ולהמשיך הלאה אל דורדון. מומלץ להגיע אל האזור בחודשים אפריל, מאי, כלומר חודשי האביב, ובחודשים ספטמבר, אוקטובר, כלומר חודשי הסתיו, כדי להימנע מהתיור המרובה של חודשי הקיץ החמים ומהקור בחודשי החורף, בהם מרבית האתרים סגורים בכל מקרה.

מקומות בהם ילדים אוהבים להיות בדורדון
חלומו המתוק של כל ילד בא לידי הגשמה במוזיאון השוקולד הנמצא בדרך אל בורדו, סמוך ל – BIVE. המוזיאון מעניק ידע נרחב אודות תהליך הייצור של השוקולד על ידי האמן VALTER BOLTER המספר גם על ההיסטוריה של הטעם המיוחד הזה בסיור המותאם לילדים. בתומו ייהנו כל בני המשפחה ממסע טעימות בפני עצמו.

עולמם המופלא של דגים בשלל צורות וצבעים ממתין לכל בני המשפחה באקווריום של "פריגור השחורה". תצוגת הדגים, הצמחייה ובעלי החיים שחיים במים המתוקים באמריקה, אסיה ואפריקה ממתין לילדים שיכולים ליהנות ממסע מרתק של למידה חווייתית בו הם יכולים גם להאכיל את הדגים.

לנועזים יותר ממתינים (בסמוך לערים סטרן ולוט) טיולי רפטינג וקיאקים בנהר דורדון עצמו. פארק החבלים (PARC EN CIEL) מציע פעילויות כגון אומגות, מיני גולף ושבילי יער מלאים בהרפתקאות. אחד המקומות המיוחדים המוצעים באזור הוא פארק לה טו הנמצא כשבע קילומטר ממונטיניאק המסתמך על מחקרים שנערכו ומציג על ידי דמויות, תצוגות, שקופיות וסרטים את האופן בו חיו בני האדם בתקופה הפרהיסטורית. כל אלה ועוד ממתינים לכל בני המשפחה. טיול משפחות לדורדון הוא בחירה המשלבת בתוכה קסם ילדי של הרפתקאות, יופי בראשיתי ואפשרויות לינה מגוונות עבור כל בני המשפחה.

טיולי משפחות לדורדון עם שלום שטרית

כאשר רוצים לצאת לטיול משפחות לדורדון יש יתרון מובהק לטיול מאורגן. בטיול משפחות, ובמיוחד עם ילדים קטנים, אין מקום לטעויות ולאלתורים. חשוב להיות ממוקדים, להכיר את המקומות אליהם נוסעים ואלו אטרקציות מתאימות לילדים בגילאים השונים. שלום שטרית מוציא טיולים מאורגנים לדורדון כבר שנים רבות ויודע להתאים באופן מושלם את סוג הטיול והאטרקציות, למשפחות היוצאות לטיול. כל פרט, מהגדול ועד הקטן, מהטיסה ועד הקינוח במסעדה, מקבלים את מלוא תשומת הלב וההתייחסות בכדי להגיע לשלמות זו.