טיולי בוטיק

מי שאוהב טיולים מאורגנים, רמה גבוהה של פינוק ויחס אישי יהיה מעוניין ברמה אחרת של טיול, טיולי בוטיק. טיולי בוטיק מהוים ענף בפני עצמו בקשת הרחבה של הטיולים המאורגנים המוצעים עבור מגזרים שונים. מתוקף השם ברור כי מדובר על אקסקלוסיביות, אירוח ופינוק בקלאסה אחרת. המונח המוכר יותר בענף התיירותי הוא מלונות הבוטיק. מדובר על אירוח המיועד עבור קהל שרוצה להתפנק וליהנות ממה שנקרא: החיים טובים. טיולים מאורגנים המופנים אל קהל היעד המחפש טיולי בוטיק חייבים לעמוד בקנה מידה בינלאומי גבוה על מנת לשאת בכבוד את המונח.

מהם טיולי בוטיק מאורגנים?
טיולי בוטיק מאורגנים חייבים להיות מנוהלים על ידי צוות מקצועי בכל מובן המילה. מדובר על פרפקציוניזם בשירות, לאורך כל הדרך. קהל היעד המגיע לטיולים מאורגנים כגון אלה מצפה לכך, ובצדק. טיולים אלה חייבים להיות מאופיינים באירוח בבתי מלון מן הטובים ביותר שיש באזור בו הטיול מתבצע. המזון חייב להיות משובח וייחודי והשירות קשוב ואינטימי. מכיוון שמדובר על טיול שמטבעו נדרש בהתניידות, הדרך ממקום אחד למשנהו תתנהל על ידי כלי תחבורה חדישים ומאובזרים לנוחות קהל היעד.

טיולי בוטיק – ייחודיות שעולה על כל דמיון

הקסם של טיולי הבוטיק יהיה שונה וייחודי יותר אם יתנהל במקומות בעלי ניחוח אחר. מרבית האוכלוסייה מעלה בדמיונה את אירופה כיעד מצוין לטיולים כגון אלה ובצדק. אך טיול ברמה אחרת, באזורים בעלי ניחוח שונה מהמוכר, הם למעשה גולת הכותרת של מסעות מרתקים בנוחות יוצאת מגדר הרגיל המשולבת בפינוקים. טיולים אקסקלוסיביים למזרח כמו טיול לוייטנאם וקמבודיה או טיול לסרי לנקה הינם מסעות שלא ישכחו במהרה עבור כל מטייל.

נופים קסומים, אוכלוסייה שונה, תרבות אחרת, טעמים מיוחדים, כל אלה ועוד מוגשים עטופים בנוחות מקסימאלית ובאירוח קשוב ופרטי. אין יותר טוב מזה. טיולי בוטיק למקומות הללו מאופיינים במה שנקרא "תפירה אישית" עבור כל אדם. החוויה הייחודית הינה חד פעמית ויכולה לשלב (על פי בחירה) נופים טרופיים, שרידים שאין כדוגמתם של תרבויות שנעלמו מהעולם, נהרות כבירים ונוף פראי ומרגש. הדגש במסלולים הנבחרים מושם על הענקת תשומת לב לנוחות של המטייל על ידי נהג ומדריך צמוד. אין ספק שהחוויה חייבת להיות מתועדת בתמונות ותיחרת לעד בזיכרון המטייל.

כאמור, בתי המלון הנדרשים לטיול כגון זה ייבחרו על ידי המטייל. המגוון המפואר ייקנה את הפינוק המושלם בכל הקשור ליופי, אסתטיקה ושירות. האירוח ישולב ארוחות גורמה מפנקות באופן טבעי ונדרש. חשוב לציין כי בטיולים כגון אלה קיימת חשיבות מכרעת למלווה המדריך. המדריך, הוא אשר יהיה אחראי על כל ההתנהלות של העברת המטייל מהמלון אל האזור בו יתבצע הטיול, הוא יהיה אחראי על "החיבורים" בין פעילות לפעילות.

הייחודיות של טיולי הבוטיק כגון אלה מאופיינת, בין היתר, גם במעבר חלק בין כל התנהלות והתנהלות. לשם כך נדרש מדריך מקצועי השולט בשפת המקום ובאורחותיו. אין ספק שאם רוצים לטייל כמו מלכים, צריך את הטוב ביותר. והטוב ביותר נמצא ממש מתחת לאף, בטיולי הבוטיק לקמבודיה ולווייטנאם.