חוויה קולינרית בחופשה

אחד מהמאפיינים הבולטים והחזקים ביותר שניתן למצוא כל פעם מחדש במהלך החופשה אם זה בארץ או אם זה בעולם, זה בלי שום ספק הנושא של חווית הקולינריה והאוכל שבעצם במרבית המקרים (ב 80% ) סובבת סביב הנושא.

כיום גם בלי שנרגיש גם במהלך הטיול בחו"ל וגם בארץ, אנו נהנים מארוחות על בסיס בופה בבית המלון בו אנו מתארחים, מסעדות בסגנונות שונים במהלך אנו אוכלים במהלך היום, דוכני מזון מהיר המאפיינים את היעד ועוד רבים וטובים.

החוויה הקולינרית בחו"ל
אין ספק בכלל שבעבורנו הישראלים החוויה הקולינרית בחו"ל היא חזקה הרבה יותר מאשר אופי החופשה בארץ אותו אנו מכירים מקרוב.

הרי בכל יעד תיירות בעולם ניתן למצוא את המאכלים שלו שמאפיינים את המדינה, לדוגמא: בבודפשט שבהונגריה תוכלו למצוא הגולאש החריף, בעוד במרחק נסיעה קצר משם באיטליה ניתן למצוא את הפיצות והפאסטות.

במזרח הרחוק לדוגמא ביפן תוכלו למצוא את המאכל הלאומי "הסושי" שבשנים האחרונות הלך ותפס תאוצה בישראל, ומנגד בצד השני של העולם באורוגוואי שבדרום אמריקה ניתן למצוא את הפאריז'אדה והצ'יוויטו המפורסמים שהינם מאכלי רחוב מהטובים בעולם..

אין ספק בכלל שטיול בחו"ל הן עם בצורה מאורגנת והן עם בצורה עצמאית, חייב לכלול בילוי וחוויה קולינרית שבשביל לטעום ולהריח את המטעמים הכי טובים שיש.

החוויה הקולינרית במהלך חופשה בארץ
ולנו בישראל מה יש..? "ולנו יש פלאפל", שלא מעט מבני דודנו במדינות השכנות טוענים שזה בכלל נלקח מהם מאזור מצרים יחד עם החומוס פול ומטעמים נוספים.

כיום את החוויה הקולינרית של כל אחד ואחת מאיתנו במהלך חופשה בארץ ניתן לחלק לשניים, האחד הם הטיולים החד יומיים שבהם בדרך כלל אנו נהנים לבלות ולסעוד במסעדות שונות במהלך הטיול, הסוג השני זה במהלך חופשה ושהייה הכוללת לינה ואירוח.

אולי יפתיע אותך לשמוע במידה ולא ידעת, אבל כיום הארוחות שמוגשות לאורחים בבתי המלון השונים בישראל, נחשבים לארוחות מהטובות בעולם הן בגלל המגוון הרחב שמוגש במהלך ארוחת הבוקר, צהריים וערב, והן בגלל סגנון הבופה המאפשר לנו הישראלים לאכול כמו שאנחנו באמת אוהבים והרבה.

בארץ הארוחות המפוארות ביותר מוגשות כאמור באזור מלונות אילת, שנחשבת בין היתר לאזור התיירות המפורסם והפופולארי ביותר.

כמובן שגם באזורי צפון הארץ בטבריה ורמת הגולן ניתן למצוא ארוחות בבתי הארחה ובצימרים, בים המלח במלונות הספא המפוארים ובאזורים נוספים כמו תל אביב וירושלים המחזיקים את המלונות הכי מפוארים בישראל בגלל היותם ערי תיירות פופולאריות לתיירים המגיעים לישראל מחו"ל.